Kubki reklamowe z fantazyjnymi zdobieniami

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Kubki to świetny pomysł na prezent, który nigdy nie wychodzi z mody. Na jego zakup decyduje się wiele firm, bez względu na wielkość czy profil działalności. Tego typu podarunek wręczyć można klientowi przy wielu okazjach – urodzinach firmy, pojawieniu się nowych produktów lub usług czy z okazji Wielkanocy czy Bożego Narodzenia. Produkt tego typu różnić mogą się od siebie wieloma różnymi parametrami. Zalicza się do nich między innymi sposób, w jaki nadruk jest aplikowany na powierzchnię naczynia. Garść przydatnych informacji na ten temat – poniżej.Kubki reklamowe zdobione mogą być między innymi techniką typu Art Print. Metoda ta daje fotograficzną jakość nadruku i idealnie sprawdzi się w przypadku niskich nakładów. Zaletą wspomnianej techniki są także niskie koszty prototypu oraz jaskrawe kolory nadruku. Metoda ta nie jest jednak pozbawiona wad. Takie kubki nadają się wyłącznie do zmywania ręcznego, a wzór pojawić może się tu wyłącznie na zewnętrznej części kubka.

Niezwykle efektownie prezentują się kubki reklamowe Magic Mug, które zmieniają swój wygląd na skutek działania wysokiej temperatury, odsłaniając grafikę cechującą się fotograficzną jakością. Decydując się na zakup takiego naczynia można mieć pewność, że na długi czas pozostanie ono w pamięci klienta, zwiększając rozpoznawalność marki. Zalety tego typu kubków tu również niskie koszty prototypów oraz jaskrawe kolory nadruku. Do ich plusów zaliczyć można także możliwość realizacji niewielkich nakładów. Takie naczynia myć można wyłącznie w zmywarce, a nadruk znajdować może się tu jedynie na zewnętrznej części naczynia.

Następna technika, którą zdobione są Kubki reklamowe to Sensitive Touch (nazywa się ją także piaskowaniem). Metoda ta daje efekt 3D i z powodzeniem zastosować można ją na dużych powierzchniach. Możliwe jest tutaj również barwienie wypiaskowanego nadruku. Wady tej techniki to z kolei minimalna grubość linii w pozytywie wynosząca 0,8 milimetra, a w negatywie – 1 milimetr. Minimalna wielkość czcionki to z kolei 12 pkt.